Minősítő gyakorlatot hajtottak végre a Moson Mentőcsapat, és a járási csapatok önkéntesei. A hangsúly az árvízi védekezésen volt, így ehhez kapcsolódó feladatokat kellett végrehajtani a résztvevőknek. Az önkéntesek egyébként, jelentősen megkönnyíthetik a hivatásosok munkáját, ezért a katasztrófavédelem nagy hangsúlyt fektet arra, hogy a minél korábban megismertesse a fiatalokkal az önkénteskedést.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






