Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Az első szalagot ünnepélyes keretek között Borkai Zsolt, a Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) elnöke írta alá az április 23-án tartott budapesti sajtótájékoztatón, amellyel hivatalosan is kezdetét vette a rendezvénysorozat. Az összegyűjtött szalagokat ünnepélyes keretek között a júniusi „eskütétel és csapatgyűlés” ceremónián adja át a cég a remények szerint addigra 140 főre bővülő Olimpiai Csapatnak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






