Újabb élőkoncerttel örvendeztette meg közönséget a Győri Filharmonikus Zenekar. Ezúttal a Vásárcsarnok előtti tér volt a helyszín. Fűke Géza igazgató elmondta, az előre eltervezett műsorok elmaradnak, azonban a közönségükkel nem akarták teljesen megszakítani a kapcsolatot. Ezért egy másik alternatívát kerestek, ami egy koncertsorozatot eredményezett.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Győrkőc: egy híján húsz. Ragyogj!
A Győrkőcfesztivál immár 19. alkalommal várja a családokat, és mára Győr egyik legismertebb, legkedveltebb nyári rendezvényévé vált. A július 3-ától 5-éig tartó esemény sikerét jól...





