Egy győrújbaráti szociális intézményből értesítették a rendőrséget 2015. július 31-én a délutáni órákban arról, hogy eltűnt egy 88 éves nő. A győri járőrök a polgárőrökkel együtt kezdték meg az asszony keresését. A rendőrök nyomkövető kutyát is indítottak az intézménytől és végül a kora esti órákban találtak rá az idős nőre Győrújbaráton, egy domb tetején. A hölgy ki volt száradva és le volt gyengülve, így mentőt kértek a helyszínre, akik kórházba szállították a nőt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lovas felvonulással indulnak a Szent László Napok
Június 27-én, szombaton 10 órakor hagyományőrzők lovas felvonulásával veszi kezdetét a Szent László Napok programsorozata. A látványos menetben mintegy 70 lovas és 150 gyalogos hagyományőrző...






