A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság ügyeletén február 8-án tett feljelentést egy levéli férfi, aki január végén akart rendelni, az áru vételárát és a futárszolgálat díját átutalta, ám a termékeket azóta sem kapta kézhez. A 23 éves miskolci férfi a sértettektől húsz- és hetvenötezer forint közötti összegeket csalt ki. A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság az ellene üzletszerűen elkövetett csalás miatt folytatott büntetőeljárást lezárta, az ügy iratait vádemelési javaslattal küldte meg a Mosonmagyaróvári Járási Ügyészségnek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás
A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész területén a figyelmeztetési küszöböt meghaladó UV-B sugárzásra kell számítani szombaton, ezért különösen fontos a megfelelő védekezés. A legfrissebb...






