A Készenléti Rendőrség járőrei kedden délután ellenőrizték a RailJet nemzetközi gyorsvonat utasait. A szerelvényről két 19 éves fiatalt szállítottak le, akik Ausztriába tartottak. Kiderült, hogy az afgán és algériai állampolgárok a debreceni befogadó állomásról szöktek meg. Az M1-es autópályán Hegyeshalomnál pedig hétfőn este egy taxit állítottak meg, amiben négy pakisztáni férfi utazott. Érvényes úti okmányokkal ők sem rendelkeztek, és szintén Debrecenből szöktek meg. A hat határsértővel ellen tiltott határátlépés kísérlete miatt szabálysértési eljárást kezdeményezett a rendőrség.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.26.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Forgalomkorlátozásokra kell készülniük az M19-es autóúton közlekedőknek.
Jelentős forgalomkorlátozásra kell készülni Győrben is: július hatodikától, hétfőtől lezárják a Zrínyi...






