LED lámpákra cserélik a magas fogyasztású fényforrásokat Mosonmagyaróváron. Az önkormányzat pályázat híján saját forrásból kezdte el korszerűsíteni a közvilágítást. Az új lámpák kevesebbet fogyasztanak, ezzel jelentősen csökken az üzemeltetés költsége.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet. Azt kérték, mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen. Napközben...






