Legyen más a szenvedélyed címmel rendezett programot fiatalok számára a Nemzeti Család- és Szociálpolitikai Intézet Győrben. Az eseménynek a Pattantyús Ábrahám Géza Szakiskola adott otthont. A szervezők a kérdésben leginkább érintett korosztályt szólították meg azzal, hogy az alkohol és a kábítószer helyett más fajta szenvedélyt válasszanak maguknak. Az uniós finanszírozású kezdeményezés június végéig tart. A roadshow több mint 50 állomáson mintegy 10.000 diák, pedagógus és csaknem 500 szakember figyelmét hívja fel a megelőzés fontosságára.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Egy hónap múlva indul a 35. Művészetek Völgye
Július 24. és augusztus 2. között immár 35. alkalommal várja a látogatókat Magyarország legnagyobb összművészeti fesztiválja, a Művészetek Völgye. A Kapolcs, Taliándörögd és Vigántpetend...






