Találkozott a győri állatkert szerelmes tigrispárja, Raul és Káma. Még csak a távolból ismerkedtek egymással, de a gondozók szerint még pár hét és felhőtlen lesz a viszony a két állat között. Akár egy kis bengáli tigrissel is meglephetik a vadasparkot.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






