A Karácsony-kormányban külön kormánybiztos felel majd a kivándorlás kezeléséért ? olvasható az MSZP pénteki közleményében. A párt szerint ?kiemelt nemzeti ügy, hogy megállítsuk az elvándorlást, hazacsábítsuk a tettre kész fiatalokat?. Azt ígérik, adókedvezményt biztosítanak majd a hazatérőket foglalkoztató munkaadóknak, célzott bérlakás-programot indítanak és kormányzati szintre emelik a külföldön dolgozó magyarok érdekképviseletét. A baloldali miniszterelnök-jelölt pénteken Győrben kampányolt.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Megkezdődött a fenyőárusítás a piactereken!
Ahogy közeledik a karácsony, eljött az ideje a tökéletes karácsonyfa kiválasztásának is. December 10-től őstermelők és kereskedők várják a vásárlókat. Helyszínek: Vásárcsarnok árkádjai alatt.
Tarcsay utcai parkoló...






