Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Megyénk országgyűlési képviselői, Kara Ákos, és Talabér Márta levélben fordultak Dr. Völner Pálhoz, a Nemzeti Fejlesztési minisztérium államtitkárához. A politikusok az elmúlt években civil szervezetek és önkormányzatok munkáját is segítették abban, hogy megújulhasson az előző kormány alatt bezárásra ítélt Győr-Veszprém vasúti vonalszakasz. 2008-bam megalakult a Bakonyvasút Szövetség, amely azóta számos esemény, rendezvény, program gazdája lett a cél érdekében. A múlt héten napvilágot látott hírek alapján az érintett térség országgyűlési képviselői azt javasolják, hogy a szaktárca folytasson egyeztetéseket a Bakonyvasút Szövetség képviselővel a Győr-Veszprém vonalszakaszról, a tervezett menetrendi kérdésekkel kapcsolatban.
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






