A speciális eszközök bővített műszakban járják az utakat. A munka zajjal jár, ezért a közszolgáltató reggeltől este kilencig működteti a gépeket. A múlt hét elején, a városi zöldterületeken is kezdetét vette falevél gyűjtése. Városrészenként, lakótelepeken – többek között Adyváros, Marcalváros területén – 10-15 ember végez kézi lombgyűjtést. Munkájukat például Győr belváros, Nádorváros és Révfalu nagyobb, összefüggő zöldterületein önjáró, univerzális kisgépek segítik. Az összegyűjtött falevelet a GYŐR-SZOL Zrt. a komposzt előállítás egyik alapanyagaként hasznosítja.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.01.19.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit A térség egyik legrangosabb társasági eseményével indította az évet a Széchenyi István Egyetem.
Díjátadó ünnepséggel emlékezik meg Győr a...






