Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Pénztárcatolvajt keres a győri rendőrség. A férfi az elemelt tárcában lévő bankkártyával akart pénzt felvenni az egyik győri ATM-ből, végül 50 ezer forintot sikerült leemelni a számláról. Ezt rögzítette a pénzintézet biztonsági kamerája. A rendőrség kéri, hogy aki a képen látható férfit felismeri, jelentkezzen személyesen a Zrínyi úti kapitányságon, vagy a 107-es ügyeleti számon.
NEKED AJÁNLJUK
Elfogták a rollertolvajt, GPS-nyomkövető volt a járművön
A győri rendőrök gyorsan reagáltak, meg persze volt egy kis szerencse is: az ellopott rolleren nyomkövető volt. Újabb elektromos roller kerülhetett vissza a tulajdonosához –...






