A matematika írásbelivel folytatódott az érettségi kedden. A Révai Miklós Gimnáziumban a diákok középszintű vizsgát tehettek, amely két feladatlapból állt. Az első rész megoldására 45, míg a másodikra 135 percük volt a diákoknak. Horváth Péter igazgató szerint az első rész valamivel könnyebb volt, mint az utóbbi évek feladatsorai.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kiváló minőségű a magyar dinnye
Néhány napon belül országszerte megjelenik a boltok és piacok kínálatában a szabadföldi magyar görög- és sárgadinnye. A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara, a FruitVeB és a...






