Az ünnepségen részt vett Dr. Parragh László, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke , Széles Sándor GYMS megyei kormánymegbízott , és Dr. Nagy István, Mosonmagyaróvár polgármestere is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Jön a 19. Győrkőcfesztivál
Tíz helyszínen ezer programmal várja idén is a családokat a Győrkőcfesztivál. A rendezvény július 3-án, pénteken az ünnepélyes megnyitóval kezdődik a Radó-szigeten, ahol Pintér...






