Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Thomas Sigi, az AUDI AG személy- és szociális ügyekért felelős igazgatótanácsi tagja, munkaügyi igazgatója tart előadást május 2-án a győri Széchenyi István Egyetemen. A délelőtt 11 órakor kezdődő rendezvény témája a humántőke, mint versenyelőny tényező lesz. A helyszín az egyetem „VIP” terme. Thomas Sigi 13 órakor részt vesz az Audi Hungaria Belsőégésű Motorok Tanszék új épületének avatásán, amely az AUDI HUNGARIA MOTOR Kft., Győr városa és az egyetem együttműködésében, részben EU-s pályázati forrásból valósult meg.
NEKED AJÁNLJUK
Összeállt a program: háromnapos jubileumi rockfesztivál várja a közönséget Sitkén
Augusztus 20. és 22. között immár 38. alkalommal rendezik meg a Sitkei Rockfesztivált a festői környezetben található sitkei Kálvária-kápolnánál. A háromnapos jubileumi rendezvény idén...






