Három gólt rúgott a Liga Kupa nyitómérkőzésén a Győri ETO FC és a Gyirmót együttese is. Mindkét csapat az A csoportban szerepel, s amíg a kék-sárgáknak mindez egy döntetlenre volt elég Szombathelyen, addig a zöld-fehérek simán nyertek Budapesten.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Összetörte egy bolt berendezését (VIDEÓ)
Elszámolási vitája volt egy házaspárnak az egyik soproni bolt dolgozójával, ezért a nő berontott az üzletbe és szétverte a berendezést. A Soproni Járási Ügyészség vádat...






