A magasból mentést gyakorolták a győri tűzoltók az egyik lakótelepen. A feladat az volt, hogy le kellett ereszkedni az épület legmagasabb szintjéről. A feladat során bemutatták azt is, hogyan mentenének ki az ott lakókat az ablakon keresztül.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Közmű-és burkolatfelújítás miatt lezárják a Zrínyi utat
Közmű-és burkolatfelújítás miatt lezárják a forgalom elől a Zrínyi utat az Eszperantó út és Hunyadi utca között, valamint a Hunyadi utcát a helyközi buszpályaudvar...






