Az Érdet 29-18-ra, a Ferencvárost pedig 29-23-ra verte az Audi ETO KC a Török Bódog Női Kézilabda Magyar Kupa négyesdöntőjében a hétvégén. A győri lányok sorozatban tizenegyedszer hódította el a trófeát!
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hétfőn nagyon erős UV-B-sugárzás várható
Hétfőn figyelmeztetési kritériumot meghaladó, nagyon erős UV-B-sugárzás várható országszerte - közölte a HungaroMet. Azt kérték, mindenki fokozottan védekezzen a napsugárzás által okozott leégés ellen. Napközben...






