Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Magyar rendőrök állították meg vasárnap Győr határában azt a bécsi rendszámú autót, amit az osztrák rendőrök azért üldöztek, mert a jármű vezetője az osztrák területen végrehajtott közúti ellenőrzés során nem állt meg. Az autót az M1-es autópálya 160-as kilométerszelvényében szem elől tévesztették az osztrák rendőrök. Időközben értesítették a magyar rendőrséget, és a lébényi autópálya-rendőrség motoros járőre Győr határában megállította az üldözött kocsit. Miután az osztrák rendőrök a helyszínre érkeztek, az autó vezetője és utasa azzal magyarázta, hogy nem álltak meg, mert félreértették a közúti ellenőrzést végző rendőr karjelzését. Elmondásuk szerint a budapesti repülőtérre siettek. Hivatalos dokumentumaik egyébként rendben voltak, így tovább utazhattak, miután az osztrák rendőrök figyelmeztetésben részesítették őket.
NEKED AJÁNLJUK
Lezárják a Kossuth-híd kerékpárútját karbantartási munkák miatt
A Kossuth-híd (ismertebb nevén Révfalusi híd) kerékpárútján az acélszerkezetek csatlakozásánál található, elhasználódott dilatációs elemek cseréjére kerül sor 2026. június 23-án és 24-én. A munkálatok során...






