Bemutatták szerdán Magyarország első tisztán elektromos meghajtású kamionját. A zöld rendszámos teherautó a győri Innovativ Cégcsoportnál teljesít szolgálatot a jövő héttől. Az eseményen részt vett Szijjártó Péter, külgazdasági és külügyminiszter, aki hangsúlyozta, fontos, hogy vannak Magyarországon olyan cégek, akik a koronavírus okozta nehéz helyzet ellenére nem leépítenek, hanem fejlesztenek. A most átadott kamion mellé egyébként 2021-ig még érkezik 9 darab hasonló jármű.
Cikkünk frissítése óta eltelt 6 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Hat vármegyében lesz szúnyogirtás ezen a héten
A héten Baranya, Békés, Csongrád-Csanád, Jász-Nagykun-Szolnok, Komárom-Esztergom és Pest vármegyében lesz biológiai lárvagyérítés.
A katasztrófavédelem közölte, hogy a szúnyogok tenyészőhelyén egy természetes baktérium által termelt...





