Tovább gyarapította aranyérmei számát Csay Renáta. A Graboplast VSE klasszisa a koppenhágai kajak-kenu maratoni világbajnokságon egyéniben pályafutása 13. aranyérmét szerezte meg a szakágban, párosban pedig Bara Alexandrával a második helyen ért célba. Helyszíni beszámolónk következik.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nébih: hétfőn kezdődik a nyári szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés
A vizsgálatok kiemelten érintik a közkedvelt nyári élelmiszereket, különösen a grill- és sütőkolbászokat, pácolt húsokat, valamint a jégkrémeket, fagylaltokat előállító létesítményeket. Ezekben az üzemekben...






