Győrben az 1956-os forradalom és szabadságharc mártírjaira emlékeznek, Nagy Imre újratemetésének 20. évfordulóján. Az ünnepség a Bisinger sétányon állított Golgota emlékműnél lesz. Itt beszédet mond Ottófi Rudolf, alpolgármester.
Cikkünk frissítése óta eltelt 17 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Lezárják a Kossuth-híd kerékpárútját karbantartási munkák miatt
A Kossuth-híd (ismertebb nevén Révfalusi híd) kerékpárútján az acélszerkezetek csatlakozásánál található, elhasználódott dilatációs elemek cseréjére kerül sor 2026. június 23-án és 24-én. A munkálatok során...





