A programokat november 14-én, délután 4 órától tartják a Hansági Múzeum épületében. Bortörténeti szemelvények címmel tart előadást Nagy Róbert főlevéltáros, (MNL GYMSM Győri Levéltára), a látogatókat a neszmélyi Szöllősi Pincészet köszönti, este 6 órától Szöllősi Mihály a pincészet tulajdonosa várja az érdeklődőket, ahol is megismerhetik a pincészet történetét, kóstolhatják díjnyertes borait. Az érdeklődők megtekinthetik, kipróbálhatják a múzeum gyűjteményében található gyümölcsprések műtárgymásolatait. A rendezvényen bordalokkal közreműködik a Vissz-Hang Vegyeskar, mely a néhai Bartók Béla Általános Iskola ének- zenetagozatos növendékeiből alakult 2010-ben.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






