Hatékony marketing megoldásokról, webes jelenlétről és az energiatakarékosság egyre növekvő szerepéről is szó volt azon a konferencián, amelyet Média Jelen-Lét címmel rendeztek a győri Mobilis Interaktív Kiállítási Központban. Az eseményre csaknem 30-an regisztráltak, és a médiumok képviselői mellett vállalatoktól és az önkormányzattól is jöttek érdeklődők.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...







