Tovább emelkedett Győr-Moson-Sopron megyében az influenzaszerű tünetekkel orvoshoz fordulók száma. Február 9-e és 15-e között minden tízedik páciens a betegséggel kapcsolatos panaszok miatt kért segítséget. A legérintettebb korosztály továbbra is a gyerekeké, illetve a fiatal felnőtteké. Jó hír, hogy az Influenza Figyelőszolgálat adatai alapján a győri járásban már megindult a csökkenés.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Vége az olcsó rendelés aranykorának? Sokan még az utolsó pillanatban vásárolnak...
Az elmúlt években milliók fedezték fel a távol-keleti online piacterek világát. A Temu, a Shein és számos más webáruház hihetetlenül alacsony áraival és folyamatos...






