Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A Győr-Szol Zrt. teljes gépállományával megkezdte Győrben az utak tisztítását. Elsőként a hidakat, felüljárókat, majd a tömegközlekedési útvonalakat kezdték takarítani. A havazás a kora reggeli órákban volt a legintenzívebb. A szolgáltató munkatársai folyamatosan figyelik az időjárást, és hogyha szükséges azonnal be tudnak avatkozni. Az ilyenkor szokásos munkálatokról Ozsvárt Tamás, a Győr-Szol Zrt. kommunikációs menedzsere beszélt rádiónknak:
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai is öntözik a köztéri virágokat
Napközben az egynyári virágokat, kis facsemetéket, éjszaka a virágládákat virágoszlopokat öntözi a Győr-Szol. A hőség próbára teszi a virágok tűrőképességét. Próbára teszi a szokatlanul meleg...






