Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Két játékos is kidőlt a Győri ETO FC labdarúgó csapatból a hétvégi, Videoton elleni rangadó előtt. Nikola Trajkovics a Pécs elleni meccsen lépett rosszul, ami után cserét is kért a szerb középpályás. Nála a meccs után részleges bokaszalag szakadást állapítottak meg a vizsgálatok, így 3-4 hétig biztosan nem számíthat rá Pintér Attila vezetőedző. Szintén nem léphet pályára Michal Svec, aki kezdődő tüdőgyulladás miatt legalább egy hetet biztosan kénytelen lesz kihagyni. A Videoton elleni mérkőzést szombaton 16.30 kor, Fehérváron játssza az ETO FC.
NEKED AJÁNLJUK
Így érezzük a forint látványos erősödését
Az elmúlt két hónap egyik legfontosabb gazdasági folyamata a forint látványos erősödése volt. A változás az ingatlanpiacra és a befektetésekre is hatással van. Kevesebb...






