Megkezdődött a fűnyírás a győri parkokban és a közterületeken. A Győr-Szol több mint 25 géppel dolgozik, és azt ígérik, hogy minden városrészbe eljutnak. A munka folyamatos lesz, és várhatóan nyáron, a kánikula beköszöntével ér majd véget.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
A nyári hőségben is kiemelt figyelmet fordít dolgozói védelmére a GYHG
A nyári időszakban a győri GYHG kiemelt figyelmet fordít a szabadban dolgozó munkatársak egészségének és biztonságának megóvására. A hulladékgazdálkodási feladatok jelentős része a szabad...






