Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Megkezdődtek a tavaszi burkolatjavítási munkálatok megyénkben. A négy üzemmérnökségen rendszeres felméréseket végeznek az utak állapotáról, ez alapján látnak neki a legveszélyesebb szakaszok helyreállításának. Idén a Magyar Közút Győr-Moson-Sopron Megyei Igazgatósága 200 millió forintot fordíthat kátyúzásra. Az aktuális munkálatokról Szabó Bernát, a szervezet üzemeltetési és fenntartási osztályvezetője beszélt rádiónknak:
NEKED AJÁNLJUK
Három ember tűnt el a Dunában
Három különböző helyszínen is riasztották a vízirendészeket szombaton a Dunán. Iváncsánál egy fiatal férfi holttestét megtalálták, míg a Kopaszi-gátnál és Bajánál eltűnt két embert...






