A két férfi szóváltásba keveredett egymással, melynek során a gyanúsított több alkalommal megütötte és hasba rúgta volt kollégáját. A férfinek még volt annyi ereje, hogy munkahelyére bemenjen és ott segítséget kérjen. Ezt követően eszméletét vesztette és elhunyt. Az igazságügyi orvosszakértő vizsgálata megállapította, hogy a 48 éves férfi halálát a brutális bántalmazás okozta. A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság Vizsgálati Osztálya a 38 éves győri férfi ellen halált okozó súlyos testi sértés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt a nyomozást lezárta, az ügy iratait vádemelési javaslattal megküldte a Győr-Moson-Sopron Megyei Főügyészségnek.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






