Az első világháborúban lőporraktár a másodikban figyelőörs. Ez volt a funkciója a mosonmagyaróvári Nagydomboknál lévő bunkereknek. Az épületeket 1950 óta nem használják semmire. Azóta több részét lebontották, mert életveszélyessé vált. Néhányan szeretnék védetté nyilvánítani és később oktatási célokra használni a megmaradt részeket.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Keresik az egyik győri Mediamarkt tolvaját
A rendőrség keres egy tolvajt, aki másfél héttel ezelőtt egy Playstation játékkonzolt lopott el a győri Árkádból. A rendőrség közzétette a kamerafelvételt is. „A Győri...






