FIÓK néven ifjúsági klub indul Mosonmagyaróváron. Célja, hogy a város fiataljai segítséget kapjanak, akár az életkezdésről, akár a szabadidő hasznos eltöltéséről legyen szó. A központ április 13-án nyitja meg kapuit.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Rendkívüli hőhullámokra kell felkészülni a nyáron
Akár 40 Celsius-fokos hőség is várható a következő napokban – figyelmeztetett Gajdos László. Az élő környezetért felelős miniszter szerint a tartós forróság az emberek...






