Megszavazta a 2018-as költségvetést a mosonmagyaróvári közgyűlés. Árvay István polgármester Híradónknak elmondta, idén folytatódik az önkormányzati dolgozók bérfejlesztése, több százmillió forintot kapnak a városi fenntartású intézmények, beruházásra pedig több mint egymilliárd forintot különítenek el a büdzséből. Uniós pénzek is érkeznek a városba, így új épülettel bővül a bölcsőde a mosoni városrészben, és megújulhat a MOFÉM Kultúrház is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 8 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ezt javasolja a győri kórház: ennyit igyunk
A nyári hőségben a megfelelő hidratáltság kulcsfontosságú. A hosszú, meleg napok jelentősen növeli a szervezet folyadékigényét. Az ilyenkor természetes izzadással nemcsak vizet, de ásványi...







