A fejlesztés célja az, hogy a gyermekek és a tanáraik egy korszerű környezetben tevékenykedhessenek. A beruházás során növelni szeretnék az épület energiatakarékosságát ezért kicserélik a nyílászárókat, leszigetelik a tetőt és a homlokzatot, illetve korszerűsítik a fűtési rendszert is. Az iskolában jelenleg nyolc évfolyamon 200 diákot oktatnak. A fejlesztésre 30.773.882 forintot kapott az önkormányzat.
Cikkünk frissítése óta eltelt 16 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Nébih: hétfőn kezdődik a nyári szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzés
A vizsgálatok kiemelten érintik a közkedvelt nyári élelmiszereket, különösen a grill- és sütőkolbászokat, pácolt húsokat, valamint a jégkrémeket, fagylaltokat előállító létesítményeket. Ezekben az üzemekben...






