Felújítják Győrben a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara székházát. A munkálatok nyáron kezdődtek, az átadás október közepére várható. Az átalakítás az épület hűtési-fűtési rendszerét, a konferenciatermet és az aulát érinti.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Jön a 19. Győrkőcfesztivál
Tíz helyszínen ezer programmal várja idén is a családokat a Győrkőcfesztivál. A rendezvény július 3-án, pénteken az ünnepélyes megnyitóval kezdődik a Radó-szigeten, ahol Pintér...






