A felújítást már megkezdte az önkormányzat. 5,2 millió forintos költséggel a város járdát épített a peronokhoz vezető híd kijárati lépcsősorához, és rendbe tette környezetét. Szó volt arról, hogy felújítják a bejárati lépcsőket, a peronhoz vezető hídon megszüntetik a beázásokat, és komfortosabbá teszik a várótermet is.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Éjszakai is öntözik a köztéri virágokat
Napközben az egynyári virágokat, kis facsemetéket, éjszaka a virágládákat virágoszlopokat öntözi a Győr-Szol. A hőség próbára teszi a virágok tűrőképességét. Próbára teszi a szokatlanul meleg...






