Nagyobb és világosabb lett az ügyféltér a GYŐR-SZOL és Pannon-Víz közös, Jókai úti irodájában. Mostantól több ablak működik és a pénztár is külön helyet kapott. Így az ügyintézés lényegesen gyorsabb, mint korábban, ráadásul egy helyen el lehet intézni mindent. A tervek szerint 1-2 éven belül a GYŐR-SZOL megvalósítja az egyablakos adatfeldolgozást, ami még inkább leegyszerűsíti az ügyintézést.
Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Messi tovább növelte világbajnoki gólrekordját
Újabb mérföldkőhöz érkezett Lionel Messi a labdarúgó-világbajnokságokon. Az argentin klasszis immár 19 találattal vezeti a vb-k örökgóllövőinek ranglistáját, ráadásul egy újabb rekordot is felállított. Az...






