Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
A Múzeumok iskolabarát fejlesztése és oktatási-képzési szerepének infrastrukturális erősítése című uniós pályázaton a Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága közel 28,5 millió forintot nyert el. A projekt keretében maximum 30 fő befogadására alkalmas 110 négyzetméteres oktatóteret alakítottak ki, itt helyet kapott egy gipszkeverőgép, egy kutatópont és a foglalkozások megtartásához szükséges berendezések. A foglalkozásokon résztvevő iskolák tanulói megismerkedhetnek a gipszmodell-készítő és a keramikus szakma rejtelmeivel is , mondta el rádiónknak Tanai Péter múzeumpedagógus beszélt rádiónknak:
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






