A felújítási munkálatok lassan befejeződnek, így Hétfőn újra használható lesz a Kálóczy tér. A közművek és a burkolatok felújítása után a buszok is visszaállnak a megszokott útvonalakra. Az átadás a közműépítések összetettsége és a kialakult plusz munkák miatt csúszott.
Cikkünk frissítése óta eltelt 11 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Gázpalackok robbantak, és kettéhasadt egy fa Győrben
A múlt héten is sok volt a baleset, a tűz, két gázpalack felrobbant egy hétvégi házban, egy akácfa is kettéhasadt az egyik győri játszótéren,...






