Megújult az Audi Hungaria legnagyobb étterme. A megnyitón megtudtuk: a beruházásra nagy szükség volt, hiszen korábban itt működő egy kiszolgáló pultnak 700 vendéget kellett kiszolgálnia az egy órás ebédidő alatt. A vállat mintegy 280 millió forintból bővítette és modernizálta éttermét, ahol mostantól egyszerre akár 300-an is leülhetnek ebédelni.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.23.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Nemzetközi egyetemi, kormányzati és iparági döntéshozók látogattak el Győrbe.
Több mint négyszáz fiatal méri össze tudását a World Robot...






