Cikkünk frissítése óta eltelt 15 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Csütörtökön délután 15 órától tartja az Értelmileg Sérültek és Segítőik Győr-Moson-Sopron megyei Egyesülete hagyományos Mikulás ünnepséggel egybekötött diszkóját, a Pállfy Miklós Kereskedelmi és Szakközépiskolában. A rendezvényt Dr. Szakács Imre, a Megyei Közgyűlés elnöke nyitja meg. Simon Róbert Balázs alpolgármester Tóth Jánosné Évának, az egyesület elnökének a Városháza Ezüst Emlékérmét adja át az értelmi sérült emberek társadalmi megkülönböztetésének csökkentése, érdekeik védelme és érvényesítése érdekében végzett hosszú évek óta tartó kiemelkedő munkája elismeréseként.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.26.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: Forgalomkorlátozásokra kell készülniük az M19-es autóúton közlekedőknek.
Jelentős forgalomkorlátozásra kell készülni Győrben is: július hatodikától, hétfőtől lezárják a Zrínyi...






