A vállalat a beruházáshoz 316 millió forintos támogatást nyert az Új Széchenyi Terv pályázatán. Az összegből elektronikai kártyagyártását fejleszti a cég. Új modern technológiával, új szoftver megoldásokkal és korszerű légtechnikai berendezésekkel felszerelt – gyártócsarnokot építenek, valamint átfogó technológiai innovációs projektet valósítanak meg. A Győrhöz közeli üzemből kikerülő termékeket az ipari automatizálásban, folyamatirányításban, biztonságtechnikai, logisztikai alkalmazásokban, környezetvédelmi méréstechnikai, gázáramlás- és állapotfelügyeleti alkalmazásokban használják fel.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






