Jubiláló szent misét tartott Veres András megyéspüspök a hétvégén, az 5, 10, 20, és 25. évfordulójukat ünneplő házaspároknak. A rendhagyó istentiszteleten közel 180 pár vett részt, akik emléklapot is átvehettek az egyházmegyétől.
Cikkünk frissítése óta eltelt 9 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Ne rutinból buszozzunk: megszűnt egy fontos megálló
Június 15-étől, hétfőtől új közlekedési rend lépett életbe a Fehérvári út kivezető szakaszán. Egy jól ismert megállóhely végleg megszűnt, az érintett járatok utasainak máshol...






