A lakosokat pedig arra szeretnék rávenni, hogy az autók használata helyett más közlekedési módokat, a kerékpározást, a gyaloglást vagy a közösségi közlekedési eszközöket részesítsék előnyben. A kezdeményezéshez Győr önkormányzata idén is csatlakozik. A Bringázz a Munkába! kampány szeptember 16-án, reggel hat órakor a Megyeháza térről indul, ahol kerékpáros reggelivel várják a két keréken érkezőket. Szeptember 17-én a Mobilisben antik kerékpárok kiállítása nyílik 14 órakor, szeptember 21-én pedig ismét lesz Bringapolisz a Mobilisnél kerékpáros felvonulással, 10:00–19:00 között. A programokról bővebb információ a www.keret.hu és a www.kornyezetbaratgyor.hu oldalon, illetve a Mobilitási Hét Győr facebook oldalán érhető el.
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Az első és második díjat is elhozták a győri művésztanulók (VIDEÓ)
Második helyet és fődíjat szereztek a Széchenyi István Egyetem képzőművészeti iskolájának tanulói az Országos Diákfilm Fesztiválon 43 pályázó között. A Széchenyi István Egyetem fenntartásában működő...






