Egy asszony a járó beteg központ udvarán állította le segéd-motorkerékpárját, majd amikor este haza indult volna, már nem találta ott. A veszprémvarsányi polgárőrök vezetője hazafelé tartott, mikor Ravazd után egy kismotor vágott elé. Az imbolyogva haladó járművön két, bukósisak nélküli férfi utazott. Közel egy kilométer után tudta csak megelőzni a kivilágítatlan motort, amiből Veszprémvarsányba érve az üzemanyag is kifogyott. A polgárőr értesítette a helyi körzeti megbízottat, aki a pannonhalmi rendőrökkel együtt ellenőrizte a szabálytalan motorosokat. A pannonhalmi és écsi férfiak ellen eljárás indult.
Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Oxygen Media Híradó 2026.06.22.
Mutatjuk a mai műsort és annak témáit: A „Jövő egyeteme” a témája az idei Győri Gyermekegyetemnek.
Kedd éjfélig másodfokú hőségriasztást rendelt el az ország egész területére...






