Vereséget szenvedett a fővárosban a Győri ETO FC. A magyar bajnok a labdarúgó Magyar Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén 2-O-ra kikapott az MTK vendégeként. Az összefoglalóból kitűnik, hogy hatalmas pechszériában van a zöld-fehér gárda, és hetek óta semmi sem sikerül a játékosoknak.
Cikkünk frissítése óta eltelt 12 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Újabb szakmai mérföldkő a győri gyermekellátásban
„Büszkék vagyunk arra, hogy intézményünk szakdolgozói folyamatosan bővítik tudásukat a gyermekek minél magasabb színvonalú ellátása érdekében” – olvasható a Petz-kórház közleményében. Ebből kiderül, hogy május...






