A Rómer Flóris Művészeti és Történeti Múzeum három évvel ezelőtt csatlakozott az 1982-ben életre hívott Műemléki Világnap rendezvényeihez. Az április 18-án 16 órakor kezdődő program során Győr két legszebb múzeumként működő barokk műemléképületét – az Apátúr-házat, majd az Esterházy-palotát – mutatja be a két neves szakember, dr. Winkler Gábor egyetemi tanár és Foltányi Miklós építész. A belépés ingyenes!
Cikkünk frissítése óta eltelt 13 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
NEKED AJÁNLJUK
Országszerte nagyon erős lesz az UV-B sugárzás
A HungaroMet figyelmeztetése szerint az ország egész területén a figyelmeztetési küszöböt meghaladó UV-B sugárzásra kell számítani szombaton, ezért különösen fontos a megfelelő védekezés. A legfrissebb...






