Cikkünk frissítése óta eltelt 14 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
Ebben a hónapban is folytatódik a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara munkajogi programsorozata. Az AUSZTRIA- MAGYARORSZÁG Határon átnyúló Együttműködési program részeként „Az Új Munka Törvénykönyvének a mindennapokban történő alkalmazásáról tartanak előadásokat. A következő információs nap október 25-én lesz a kamara székházában. Délelőtt 09.00 – 13.00 óra a Baross Teremben Torma Beáta, Munkajogi szakokleveles tanácsadó várja az érdeklődőket. A munkáltatóknak még jó ideig párhuzamosan kell alkalmazni az új, illetve bizonyos esetekben a régi, valamint az átmeneti rendelkezéseket. A Programsorozatot kkv-k vezetőinek, könyvelőirodák munkaügyi szakembereinek, illetve valamennyi érdeklődőnek ajánlják. Jelentkezéseiket a koordinacio@gymskik.hu e-mail címen lehet október 24. szerda 12.00 óráig.
NEKED AJÁNLJUK
Kaptak egy nap haladékot a szúnyogok
Mutatjuk a Győr-Szol közleményét. "A Győr-Szol Zrt. értesíti a lakosságot, hogy a 2026. június 23-ra, kedd estére meghirdetett földi kémiai szúnyoggyérítés a kedvezőtlen időjárási viszonyok...






