Kezdőlap HAZÁNK Hazánk - Sport

Mutatjuk a dohai Vizes VB úszó programját

Cikkünk frissítése óta eltelt 3 hét, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.

február 11., vasárnap:

előfutamok (7.30):

  • női 200 m vegyes (Sebestyén Dalma)
  • férfi 400 m gyors (Rasovszky Kristóf)
  • női 100 m pillangó (Sebestyén Dalma)
  • férfi 50 m pillangó (Szabó Szebasztián)
  • női 400 m gyors (Késely Ajna, Pádár Nikolett)
  • férfi 100 m mell
  • női 4×100 m gyorsváltó
  • férfi 4×100 m gyorsváltó

elődöntők, döntők (17.00):

  • férfi 400 m gyors DÖNTŐ
  • női 100 m pillangó elődöntő
  • férfi 50 m pillangó elődöntő
  • női 400 m gyors DÖNTŐ
  • férfi 100 m mell elődöntő
  • női 200 m vegyes elődöntő
  • női 4×100 m gyorsváltó DÖNTŐ
  • férfi 4×100 m gyorsváltó DÖNTŐ

február 12, hétfő:

előfutamok (7.30):

  • női 100 m hát (Szabó-Feltóthy Eszter)
  • férfi 100 m hát (Jászó Ádám, Kovács Benedek)
  • női 100 m mell
  • férfi 200 m gyors (Németh Nándor)
  • női 1500 m gyors (Késely Ajna)

elődöntők, döntők (17.00):

  • férfi 100 m mell DÖNTŐ
  • női 100 m pillangó DÖNTŐ
  • férfi 100 m hát elődöntő
  • női 100 m mell elődöntő
  • férfi 50 m pillangó DÖNTŐ
  • női 100 m hát elődöntő
  • férfi 200 m gyors elődöntő
  • női 200 m vegyes DÖNTŐ

február 13, kedd:

előfutamok (7.30):

  • férfi 50 m mell
  • női 200 m gyors (Pádár Nikolett)
  • férfi 200 m pillangó (Márton Richárd)
  • férfi 800 m gyors (Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf)

elődöntők, döntők (17.00):

  • férfi 200 m gyors DÖNTŐ
  • női 1500 m gyors DÖNTŐ
  • férfi 50 m mell elődöntő
  • női 100 m hát DÖNTŐ
  • férfi 100 m hát DÖNTŐ
  • női 200 m gyors elődöntő
  • férfi 200 m pillangó elődöntő
  • női 100 m mell DÖNTŐ

február 14., szerda:

előfutamok (7.30):

  • női 50 m hát
  • férfi 100 m gyors (Németh Nándor, Szabó Szebasztián)
  • férfi 200 m vegyes (Holló Balázs)
  • női 200 m pillangó (Kapás Boglárka, Sebestyén Dalma)
  • 4×100 m vegyes vegyesváltó

elődöntők, döntők (17.00):

  • férfi 800 m gyors DÖNTŐ
  • női 200 m gyors DÖNTŐ
  • férfi 100 m gyors elődöntő
  • női 50 m hát elődöntő
  • férfi 200 m pillangó DÖNTŐ
  • férfi 50 m mell DÖNTŐ
  • női 200 m pillangó elődöntő
  • férfi 200 m vegyes elődöntő
  • 4×100 m vegyes vegyesváltó DÖNTŐ

február 15., csütörtök:

előfutamok (7.30):

  • női 100 m gyors (Pádár Nikolett)
  • férfi 200 m hát (Kovács Benedek, Telegdy Ádám)
  • női 200 m mell
  • férfi 200 m mell
  • női 4×200 m gyorsváltó (Magyarország)

elődöntők, döntők (17.00):

  • női 200 m pillangó DÖNTŐ
  • női 100 m gyors elődöntő
  • férfi 100 m gyors DÖNTŐ
  • női 50 m hát DÖNTŐ
  • férfi 200 m mell elődöntő
  • férfi 200 m vegyes DÖNTŐ
  • női 200 m mell elődöntő
  • férfi 200 m hát elődöntő
  • női 4×200 m gyorsváltó DÖNTŐ

február 16., péntek:

:előfutamok (7.30):

  • férfi 100 m pillangó
  • női 200 m hát (Molnár Dóra, Szabó-Feltóthy Eszter)
  • férfi 50 m gyors (Szabó Szebasztián)
  • női 50 m pillangó
  • férfi 4×200 m gyorsváltó
  • női 800 m gyors (Késely Ajna)

elődöntők, döntők (17.00):

  • női 100 m gyors DÖNTŐ
  • férfi 100 m pillangó elődöntő
  • női 200 m hát elődöntő
  • férfi 50 m gyors elődöntő
  • női 200 m mell DÖNTŐ
  • férfi 200 m hát DÖNTŐ
  • férfi 200 m mell DÖNTŐ
  • női 50 m pillangó elődöntő
  • férfi 4×200 m gyorsváltó DÖNTŐ

február 17., szombat:

előfutamok (7.30):

  • női 50 m gyors
  • férfi 50 m hát (Jászó Ádám)
  • női 50 m mell
  • 4×100 m vegyes gyorsváltó
  • férfi 1500 m gyors (Betlehem Dávid, Rasovszky Kristóf)

elődöntők, döntők (17.00):

  • női 50 m pillangó DÖNTŐ
  • férfi 50 m gyors DÖNTŐ
  • női 200 m hát DÖNTŐ
  • női 50 m mell elődöntő
  • férfi 100 m pillangó DÖNTŐ
  • női 50 m gyors elődöntő
  • férfi 50 m hát elődöntő
  • női 800 m gyors DÖNTŐ
  • 4×100 m vegyes gyorsváltó

február 18., vasárnap:

úszás:

előfutamok (7.30):

  • férfi 400 m vegyes (Holló Balázs)
  • női 400 m vegyes (Kapás Boglárka)
  • férfi 4×100 m vegyesváltó (Magyarország)
  • női 4×100 m vegyesváltó (Magyarország)

döntők (17.00):

  • férfi 50 m hát
  • női 50 m mell
  • férfi 1500 m gyors
  • női 50 m gyors
  • férfi 400 m vegyes
  • női 400 m vegyes
  • férfi 4×100 m vegyesváltó
  • női 4×100 m vegyesváltó